Dodano: 2022-10-01, WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dnia 22.09.2022r. odbył się rejonowy etap Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetach w Lesznie. Z naszej szkoły sztafeta szwedzka dziewcząt (w składzie: Ewa Soboń, Iga Czarnecka, Lena WIcherska i Antonia Walczak-Mortezaei) zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Poznaniu. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, ponieważ zawody rejonowe charakteryzują się wysokim poziomem rywalizacji. Poniżej wszystkie wyniki :

Sztafeta 4 x 100 m. Dziewcząt - Igrzyska Dzieci

6 miejsce : ALeksandra Piętka, Magdalena Adamczak, Oliwia Pacholska, Patrycja Stempin

Sztafeta 4 x 100 m. Chłopców - Igrzyska Dzieci

4 miejsce : Hubert Wilk, Tymon Barski, Marcin Piosik, Alesksander Weiss

Sztafeta 4 x 100 m. Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

3 miejsce : Iwan Wietrzyk, Stanisław Nowak, Maksymilian Gwardzik, Krzysztof Lehmann

Sztafeta Szwedzka Dziewcząt - Igrzyska Dzieci

1 miejsce : Ewa Soboń, Iga Czarnecka, Lena Wicherska, Antonia Walczak-Mortezaei