WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ
w roku szkolnym 2023/2024
Mariusz Urban - Dyrektor Szkoły
Mariola Kurpisz - Wicedyrektor Szkoły
Huber Rokoszewski - Wicedyrektor Szkoły
Dorota Rostkowska - Kierownik świetlicy
Nauczyciele języka polskiego
1. Bogumiła Skwierzyńska
2. Sylwia Strugała
3. Hanna Szarłata
4. Sylwia Walosik
5. Joanna Wojciechowska
Nauczyciele języka angielskiego
1. Henryk Gubernat
2. Katarzyna Hordecka
3. Magda Kurpisz
4. Monika Ździobek
Nauczyciel języka niemieckiego
1. Marzena Kania
Nauczyciele historii
1. Henryk Gubernat
2. Hubert Rokoszewski
3. Robert Tomys
4. Mariusz Urban
Nauczyciele WOS-u
1. Henryk Gubernat
2. Robert Tomys
Nauczyciele matematyki
1. Paulina Byra – Dłużak
2. Agnieszka Kiereś
3. Kamila Pempera
4. Joanna Wajs
Nauczyciele fizyki
1. Radosław Rosiński
Nauczyciele biologii
1. Justyna Rybarczyk
Nauczyciele przyrody
1. Justyna Rybarczyk
Nauczyciele chemii
1. Justyna Palma
Nauczyciele geografii
1. Magdalena Skołożdrzy
2. Marzena Marcinkiewicz
Nauczyciele informatyki
1. Małgorzata Banaszyńska
2. Agnieszka Kiereś
3. Monika Ździobek
Nauczyciele muzyki
1. Krzysztof Olszewski
Nauczyciele plastyki
1. Krzysztof Olszewski
2. Sylwia Strugała
Nauczyciel techniki
1. Małgorzata Banaszyńska
2. Katarzyna Hordecka
Nauczyciele religii
1. ks. Marcin Gawarzewski
2. Elżbieta Gmerek
3. Radosław Rosiński
4. Julia Nadolska
Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie
1. Robert Tomys
Nauczyciele wychowania fizycznego
1. Mateusz Czarnecki
2. Justyna Kubaczyk
3. Artur Mikołajewski
4. Jacek Skwierzyński
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
1. Natalia Ceglarek
2. Ewa Domagalska
3. Honorata Gzyl
4. Agnieszka Hajt
5. Magdalena Jósiak
6. Iwona Lehmann
7. Anna Naskręt
8. Aneta Nowak
9. Magdalena Serwa
10. Irena Stróżyk
11. Joanna Waszkowiak
Nauczyciele wychowania przedszkolnego
1. Kamila Buśko
2. Karina Chudzinska
3. Aleksandra Chwalisz
4. Kornelia Fiedosewicz
5. Joanna Hamrol
6. Justyna Lehmann
7. Magdalena Waligóra
Nauczyciele - wychowawcy świetlicy
1. Łucja Golczak
2. Sylwia Kurp
3. Jadwiga Mokras
4. Dorota Rostkowska
5. Milena Stachowiak
Pedagog szkolny
1. Sylwia Walosik
2. Małgorzata Wąchalska
Psycholog szkolny
1. Julia Woźna
Logopeda szkolny
1. Iwona Michalak
2. Monika Ździobek
Nauczyciel doradztwa zawodowego
1. Małgorzata Wąchalska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie
1. Sylwia Kurp
2. Elwira Świetlińska
Biblioteka
1. Mariola Kurpisz
2. Izabela Rogozińska
SZKOŁA FILIALNA TŁOKI
Nauczyciele wychowawania przedszkolnego
1. Dominika Dolicher
2. Katarzyna Kokornaczyk
3. Patrycja Misiorna
4. Katarzyna Stodółka
Nauczyciele edukacji wczesnoszkonej
1. Joanna Kupś
2. Ewa Liebner
Nauczyciele języka angielskiego
1. Katarzyna Kokornaczyk
2. Monika Ździobek
Nauczyciele religii
1. ks. Marcin Gawarzewski
2. Radosław Rosiński
Logopeda szkolny
1. Monika Ździobek
Nauczyciele - wychowawcy świetlicy
1. Daria Skrobisz