Dodano: 2024-03-27, Młodzież Zapobiega Pożarom

26 marca w auli naszej szkoły odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julian Kryś i Franciszek Piosik z klasy 4a, Jonas Nonn z klasy 4b oraz Roksana Młynarczyk, Alan Hauza i Jakub Przybyła z klasy 6d. Julian Kryś otrzymał nagrodę jako najmłodszy uczestnik turnieju. Uczniowie zmagali się w trzech grupach wiekowych. Po ocenie prac pisemnych wyłoniono finałową piątkę z każdej kategorii wiekowej. Do finału zakwalifikował się Jakub Przybyła, który po testach i odpowiedziach ustnych zajął 3 miejsce. Będzie reprezentować naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.