Dodano: 2022-09-28, Pierwszaki w magicznym świecie książek
Pierwsza wizyta w bibliotece to zawsze ważna sprawa. Szczególnie dla małych czytelników, którzy wkraczają w magiczny świat książki. I taka właśnie chwila nastąpiła we wtorek, 13 września, w życiu uczniów z klasy 1b. Dzieci zobaczyły jakiego rodzaju niezwykłe książki można znaleźć na bibliotecznych półkach. Poprzez rozwiązywanie zagadek zapoznały się z regulaminem czytelnika. Obejrzały też teatrzyk kamishibai i wysłuchały historii "O orle, który myślał, że jest kogutem". Na koniec samodzielnie pobuszowały po bibliotecznych półkach i wyszukały książki, które wypożyczyły. Mamy nadzieję, że będą częstymi gośćmi w bibliotece!