Dodano: 2022-07-07, Mali Recytatorzy

Koniec roku szkolnego obfitował w liczne sukcesy uczniów naszej szkoły. Można do nich zaliczyć udział w Gminnym Konkursie "Mali Recytatorzy", który odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wolsztyn. Jury oceniającej uczestników brało pod uwagę dobór repertuaru, znajomość tekstu, interpretację głosową, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Wśród nagrodzonych w kategorii I (uczniowie klas I - III) znalazła się Amelia Bondos, która zajęła trzecie miejsce, w kategorii II (uczniowie klas IV - VI ) drugie miejsce zajęła Sara Chmielewska, a Mateusz Sroczyński otrzymał wyróżnienie, natomiast w najstarszej kategorii - (uczniowie klas VII i VIII) - pierwsze miejsce zajęła Emilia Nowak, a Adrian Kędziora otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!