Dodano: 2022-06-19, II Wojewódzki Konkurs Literacki

13 czerwca 2022r. w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Libelta w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień II Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „ Nieznane oblicze mojej okolicy” dla klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z Wielkopolski.

Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły

Ewa Biedrawa z klasy 7b.

Zadaniem uczestników konkursu było napisanie tekstu literackiego o ludziach lub miejscach, których już nie ma, zapomnianych zaułkach, budynkach- ważnych lub popularnych w minionym stuleciu.

Gratulujmy  i życzymy kolejnych sukcesów!

SP1 Wolsztyn SP1 Wolsztyn SP1 Wolsztyn