Dodano: 2021-11-28, "BohaterON w Twojej Szkole"

Uczniowie klas 6a, 5a i 5b pod kierunkiem p. Sylwii Strugały wzięli udział w akcji "BohaterON w Twojej Szkole". Jest to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej "BohaterON – włącz historię!". Ma ona na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku. W ramach kampanii uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat Powstania, wysłuchali słuchowiska opowiadającego losy Małego - harcerza, który uczestniczył w dramatycznych wydarzeniach w okupowanej Warszawie. Wykonali również kartki oraz zredagowali życzenia i podziękowania, które zostaną dostarczone powstańcom.

SP1 Wolsztyn SP1 Wolsztyn SP1 Wolsztyn

SP1 Wolsztyn SP1 Wolsztyn