Dodano: 2019-06-18, Parafiada

W dniach 17-18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się XV jubileuszowa Parafiada. Podczas niej uczestnicy wykazywali się wiedzą religijną, sportową, umiejętnościami plastycznymi, wokalnymi i recytatorskimi. Odbyło się również wiele konkurencji sportowych. Udział w parafiadzie wzięło 25 uczniów. Indywidualne sukcesy odnieśli m.in. Martyna Śpiączka w konkursie plastycznym, Marianna Kryza, Paweł Matysiak w warcabach, Igor Łoś w szachach, Weronika Woźna w tenisie stołowym, Gabriela Olszewska w konkursie wokalnym, czy Władysław Tomaszewski w szachach i warcabach. Nasza szkoła zajęła 3 miejsce. Parafiadę zakończyła wtorkowa Msza Święta i ogłoszenie wyników.